brand: "murray"
price: "€ 136.86"
in_stock: true
store_origin: FI
region: Finland
---
# 20A Power 120V Voltage AFCI Safety MurrayMPA120AF 20-amp, Single Pole, 120-volt, Plug On Type, Branch Feeder Style AFCI Breaker