| ASIN | B00MOCKLRY |
| ASIN | B00MOCKLRY |
| Batteries Included? | No |
| Batteries Required? | No |
| Best Sellers Rank | #248,133 in Kitchen ( See Top 100 in Kitchen ) #131 in Cooktop Replacement Parts |